Snowpass.snowhill.cz
Vyberte areál Herlíkovice - Bubákov Šachty a Kamenec Mariánky
cz en
Jak to funguje? Časté dotazy

Nevíte si rady? Níže je uvedený podrobný návod v 10 krocích, jak úspěšně nakoupit skipas online z pohodlí domova a bez čekání ve frontě u pokladny.

Nákup probíhá na webovém rozhraní: snowpass.snowhill.cz

1. Registrace/Přihlášení (Přihlašte se do svého účtu anebo si vytvořte registraci nutnou k nákupu skipasů). NÁKUP NELZE PROVÉST PRO NE-PŘIHLÁŠENOU / NE-REGISTROVANOU OSOBU!

2. Jakmile budete mít hotovou registraci/přihlášení, můžete přejít na VÝBĚR TYPU SKIPASU.

TIP: Je důležité, aby jste při registraci vyplnili pravdivou doručovací adresu. Při doručení poštou by vám skipas nepřišel.

3Výběr typu skipasu a datumu lyžování - Vyberte typ skipasu a kategorii, do které osoba, která chce jít lyžovat patří (Dospělý, Junior/Senior, Dítě). Zvolte datum, kdy chcete jít lyžovat. Datum který zvolíte je zároveň 1 den lyžování.

4Výběr osoby a přidání další osoby - vyberte osobu, pro kterou budete skipas nakupovat, případně vytvořte DALŠÍ osobu piktogramem s “+”, pro kterou chcete skipas nakoupit.

5. Pokud budete chtít vytvořit osobu pro dalšího lyžaře, musíte vyplnit Jméno, příjmení a rok narození. Jestliže lyžař vlastní kartu SNOWPASS, zaškrtne políčko “má přiřazenou kartu” a opište číslo karty. Pokud lyžař nemá kartu, pokračujte tlačítkem PŘIDAT OSOBU.

6. Po výběru datumu lyžování a osob se skipasy přesunou do nákupního košíku.

7. Způsob doručení - Česká pošta - skipas doručíme na zaregistrovanou adresu do 4 pracovních dní. Náklady spojené s balením a dodáním je 89 Kč / zásilka.

8. Výběr platební metody z předem definovaných možností.

9. Dokončit objednávku a zaplatit.

10. Vyčkejte na potvrzovací e-mail s informacemi.

-----------------------------------------

Nemáte kartu Snowpass, chcete využívat ceny e-shopu a nestíhá se dodání Českou poštou? Postupujte takto:

1
. Přijeďte do skiareálů Snowhill a zakupte si kartu Snowpass na pokladně za 50Kč/kus.

2. V dalším kroku je nezbytné se zaregistrovat/přihlásit do svého účtu na e-shopu = na webovém rozhraní: snowpass.snowhill.cz. (Přihlašte se do svého účtu anebo si vytvořte registraci nutnou k dalšímu užívání e-shopu). Máte-li internet v mobilu, je otázkou chvíle přímo pod svahem.

3. Kartu Snowpass následně zaregistrujte do svého konta (jde o 5ti místný kód uvedený na kartě). Každá osoba musí mít přiřazen svůj vlastní Snowpass.

4
. Jakmile je karta Snowpass přiřazena k osobě, můžete přejít na VÝBĚR TYPU SKIPASU, nakupovat a lyžovat.